rain
Brooklyn's New Blog

snuff said

Let it rain, let it rain...
WHAT IS NEW

Pobiegli z pomocą dla podopiecznych łódzkiego domu dziecka

3 maja odbył się II Charytatywny Biegu UMEDU – Biegniemy z pomocą (www.umedbiega.umed.pl).

Organizatorami wydarzenia byli Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz AZS Łódź. Bieg oficjalnie otworzył prof. Radzisław Kordek – Rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a wspólną rozgrzewkę poprowadziła Patrycja Kolasińska instruktorka uczelnianego Centrum Sportu.

Read more

Znamy oficjalne wyniki II Charytatywnego Biegu UMEDU

Dziękujemy uczestnikom i kibicom za wspaniałe sportowe emocje i niezwykłą atmosferę.

Gratulujemy wszystkim biegaczom, którzy swoim udziałem w imprezie wsparli szczytny cel i pomogli podopiecznym Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi.

Wyniki II Charytatywnego Biegu UMEDU

Student – członek AZS:
1. Łukasz Janiszewski 2. Maciej Cichosz 3. Michał Mendak

Studentka – członek AZS:
1. Magdalena Kamińska 2. Julia Wojtowicz 3. Łucja Cywka

Student:
1. Karol Wasilewski 2. Alexander Zgadzaj 3. Michał Psiuk

Studentka:
1. Kamila Sroka 2. Elżbieta Surdek 3. Marta Łyszczarz

Pracownik M:
1. Paweł Meissner 2. Łukasz Olewnik 3. Maciej Domarecki

Pracownik K:
1. Justyna Wojtczak 2. Małgorzata Grajlich 3. Katarzyna Wojtanik

Open M:
1. Marcin Gałczyński 2. Robert Kuźdub 3. Mateusz Sajdok

Open K:
1. Anna Woźniak 2. Karolina Ulatowska 3. Agata Szplit

Już za moment start!

Drodzy biegacze!

Przypominamy, że w niedzielę widzimy się w Centrum Zarządzania Łódzkim Szlakiem Konnym przy ul. Wycieczkowej 86 w Łodzi. Biuro zawodów będzie dla Was otwarte od 8.00. Polecamy zjawić się odpowiednio wcześnie, aby na spokojnie rozgrzać się przed startem i wziąć udział w oficjalnym otwarciu biegu. Wejście na teren centrum, gdzie mieści się biuro zawodów oraz wyjście na trasę, znajduje się w miejscu oznaczonym na mapce jako „Wycieczkowa 86”. Jest to miejsce, gdzie można zostawić swój samochód i przejść bezpośrednio na teren imprezy. Z racji, że ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej, której przystanek „Wycieczkowa- sanatorium” znajduje się dosłownie 2 min spacerem od biura zawodów.

Do zobaczenia w niedzielę!

Rejestracja zamknięta!

Mamy 300 osób! 3,5 doby wystarczyło, aby zapełnić listę uczestników na II Charytatywny Bieg UMEDu! Przypominamy, że Wasza rejestracja będzie ukończona w momencie dokonania wpłaty wpisowego (które w najbliższych dniach będą weryfikowane). Jeśli zwolnią się jakieś miejsca, na pewno Was o tym poinformujemy!

Tymczasem zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej oraz postów na wydarzeniu, gdzie będziemy publikować informacje o partnerach biegu

Pozdrawiamy!